HAKKIMIZDA

Yanardağ Mermer

HAKKIMIZDA

Dünyada son yıllarda doğal taşa talep hızla artmaktadır. Doğal taşların, yapı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaya başlanması dünya doğal taş üretiminin artmasına neden olmuştur. Ülkemiz bu konuda kaliteli ve zengin mermer rezervi bakımından söz sahibidir. Sektör ülkemiz ekonomisi açısından önem teşkil etmektedir.

Yanardağ Mermer Sanayi Tic.San.Ltd.Şti.. olarak 2011 yıllında mermer sektörüne girmeye karar verdik ve Yanardağ Mermer adıyla Narlıdere İzmir'de mermer,granit ve dekorasyon işletmeciliğine başladık.

Mermerin ait olduğu ülkenin özelliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, mermercilikte kalitenin simgesi olmaya çalışıyoruz.

Doğal taşın bir ülke için önemini bildiğimizden son derece tecrübeli ve uzman iş arkadaşlarımızla, üretimimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Kaliteden taviz vermemekteyiz. Kaliteli üretim ve hizmet eşittir başarı olduğunu biliyoruz ve uyguluyoruz. İzmir ve çevre illere tüm mermer ve dekorasyon hizmetlerimizi uzman ve konusunda uzman kadromuz ile sunmaktayız.

Misyon

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Vizyon

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz;

Doğal Taş sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Değerler

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

 

TOP